VITAL: Întrerupere a furnizării apei potabile marți, 2 septembrie în localitatea Baia Mare

Societatea Vital informează că din cauza unor lucrări de reparații la rețeaua publică de alimentare cu apă, marți, 2 septembrie, utilizatorii din localitatea Baia Mare, de pe strada Horea, str. Anton Pan, str. Căprioarei ,str. Electrolizei , vor rămâne fără apă potabilă, până la ora 14:30.

Din cauza unor lucrări de reparații la rețeaua publică de alimentare cu apă, marți, 2 septembrie, utilizatorii din localitatea Baia Mare, de pe strada Privighetorii, str. Neptun, vor rămâne fără apă potabilă, până la ora 14:00.

Chiar dacă aceste lucrări creează disconfort locuitorilor din zonă, ele sunt necesare pentru îmbunătățirea serviciilor oferite și pentru a asigura locuitorilor accesul la apă potabilă și la sistemul de canalizare – arată reprezentanții societății Vital.

 

Lasa un raspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.