25 APR 2018

Sport

FOTBAL: Zi plină pentru AFC VIITORUL SIGHET
joi , 5 apr 2018, ora 17:16
Zi plină de meciuri pentru sportivii de la AFC Vitorul Sighet. Juniorii au disputat astăzi partida cu Dynamic Baia Mare din cea de-a doua etapă a Campionatului Național U 11.
FOTBAL: Meciurile din Liga a patra și derby-urile din Liga a cincea, filmate integral
joi , 5 apr 2018, ora 13:41
Pentru a preîntâmpina incidentele în timpul meciurilor de fotbal disputate în județul Maramureș, începând din acest retur toate jocurile din Liga a patra și derby-urile
FOTBAL: S-a programat meciul restant dintre Plimob Sighetu Marmației și Foresta Câmpulung la Tisa
marti , 3 apr 2018, ora 14:15
Asociația Județeană de Fotbal a anunțat că în Cupa României, meciul restant dintre Plimob Sighetu Marmației și Foresta Câmpulung la Tisa se va disputa miercuri, 18
RUGBY: CSM Știința, învinsă în finala Cupei României de echipa fostului antrenor al băimărenilor
luni , 2 apr 2018, ora 12:16
CSM Știința Baia Mare a pierdut pentru a patra oară o finală de Cupa României. ”Zimbrii” au fost învinși după prelungiri, scor 27-26, de CSM București, echipă
ONORANT: Baia Mare Beach Handball Challenge- inclus în circuitul european de beach handabal
vineri , 30 mar 2018, ora 15:52
Baia Mare Beach Handball Challenge este inclus în circuitul european de beach handaball. După două ediții de succes cu peste 400 de sportivi, 112 competiții și peste 15.000
RUGBY: Finala Cupei României, dintre CSM București și Știinta Baia Mare, se dispută la Cluj
vineri , 30 mar 2018, ora 15:15
Rugbyștii de la CSM București sunt în fața unui moment extrem de important. Vor juca la Cluj, contra celor de la Baia Mare, cu trofeul Cupei României pe masă. Pentru
BASCHET: Un nou meci acasă pentru CSM Sighet
vineri , 30 mar 2018, ora 14:09
Echipa de baschet a Clubului Sportiv Municipal Sighet joacă din nou acasă. De această dată baschetbaliștii sigheteni evoluează în compania echipei CSM Mediaș, o echipă cu
RUGBY: Finala Cupei României se va juca la Cluj
joi , 29 mar 2018, ora 12:57
După ce în urmă cu câteva zile oficialii Federației Române de Rugby au decis ca finala Cupei României ediția 2017-2018 să se dispute în capitala Molovei la Iași, ieri au
MINIVOLEI: Turneu semifinal organizat la Sighet
miercuri , 28 mar 2018, ora 13:13
În perioada 30 martie - 1 aprilie, sub egida Federației Române de Volei se vor desfașura etapele semifinale din cadrul diviziei de minivolei feminin. CSS Sighet este
MECI: România - Suedia 1-0. Rotariu aduce a doua victorie din 2018 pentru ”tricolori”
marti , 27 mar 2018, ora 23:28
Minutul 90+3: Fluier final Minutul 90: De la margine sunt arătate trei minute adiționale. Minutul 87: Sebastian Larsson îi ia locul lui Fransson. Minutul 87: Intră și